TEENUSED

Tööjõurent

Tööjõurent on teenus, mis pakub paindlikke võimalusi pikemaks või lühemaks ajaks töötajate värbamiseks ilma neid otseselt oma firmasse tööle võtmata. Tööandjaks on MT Rent OÜ ning meie vastutatame töötajate valiku, töösuhete administeerimise, maksude ja Eesti seadusandlusega kooskõlas töötajate andmete eest. Töö juhtimise, instrueerimise ja järelevalve eest vastutab kliendi ettevõte.

Sihtotsing

Sihtotsing on ulatusliku turukaardistuse kaudu sobilike kandidaatide identifitseerimine, kandidaadi või töötaja hindamine ja neile otsepakkumiste tegemine. Kuulame, mõtleme, nõustame ja aitame nii ettevõttel kui kandidaadil jõuda kestva ja tulusa koostööni.

Alltöövõtt

MT Rent OÜ pakub alltöövõttu kvalifitseeritud tööjõuga ja vastutab kliendi üksuse kogu tegevuse eest. Sobiva lahenduse leidmine eeldab algusest peale vastastikust mõistmist alltöövõtu eesmärkides ja tulevikuplaanides. Meie meeskond koosneb rohkete teoreetiliste ja mis veelgi olulisem, praktiliste teadmistega töötajatest, kelle jaoks pole ükski töö liiga keeruline. Alltöövõtu kasutamine võimaldab meie klientidel saavutada kulude olulist kokkuhoidu ja paindlikkust, keskendudes ise oma põhitegevusele.

Värbamine Eestist ja välismaalt

MT Rent OÜ on valmis värbama Teile ka püsikohaga töötajaid. Meie rahvusvaheline personali andmebaas sisaldab suurel hulgal erinevate erialade spetsialiste. Peale renditöö on paljud meie taotlejad huvitatud ka püsivast töösuhtest ning meie teeme värbamise oma klientide jaoks turvaliseks, lihtsaks ja kiireks.