TÖÖJÕURENT

Tööjõurent on kaasaegne ja paindlik tööhõivevorm, mis aitab suurenenud tööjõu vajadusel leida muretult sobilikke tootmistöölisi, ehitustöölisi, logistikatöötajaid, laotöölisi, kontoritöötajaid jt. Meie ülesanne on tagada teile sobivad töötajad ning kanda hoolt, et ametikohad oleksid pidevalt täidetud.

Vastavalt tootmisprotsessi vajadustele varustame teie ettevõtet tarviliku hulga lisatöötajatega õigeaegselt ja paindlikel tingimustel.

Meiega koostöös on töötajate leidmine kiire ja lihtne. Aitame teil vältida ajamahukat värbamisprotsessi nii ajutise kui ka püsiva mahu kasvu korral.

Oleme partneriks ka ettevõtetele, kes soovivad korraga värvata suuremat hulka töölisi. Meil on edukaid kogemusi värbamisprojektide läbiviimisel ja haldamisel nii tootmis- kui ka logistikasektoris.

Sobilike töötajate leidmiseks kasutame oma andmebaasi kui ka personalivõrgustikku, mis hõlmavad sadu kontakte Baltikumis, Valgevenes ja Ukrainas. Tänu meie ettevõtte kogemustele saame teile pakkuda paindlikke ja operatiivseid lahendusi.

Renditöötajate ametliku tööandjana hoolitseme palgaarvestuse ja administratiivküsimuste eest.
Puhkusteperioodiks, lapsehoolduspuhkusteks, töövõimetuse jms. perioodideks pakume lühiajalist asendust, et leida teie ettevõttesse sobiv renditöötaja, kes täidab positsiooni põhitöötaja naasemiseni.

Leides kliendi vajadustestele ja soovidele vastava renditööjõu, hoolitseme ka juriidilise paberitöö, töölubade, tervisekindlustuse jms eest. Lisaks korraldame renditöötajate majutuse ja transpordi vastavalt kokkulepetele.

Meie tasu on alati läbipaistev ja koosneb kolmest osast: töötegija brutotasu, tööjõumaksud ja meie teenustasu. Madala riskiga tööjõurent võimaldab pärast kokkulepitud perioodi töötajaid vahetada või enda ettevõttesse palgata.